Sakwa

  • Zwiększ rozmiar czcionki
  • Domyślny  rozmiar czcionki
  • Zmniejsz rozmiar czcionki
Stowarzyszenie Poszukiwaczy Śladów Historii

Walne Zgromadzenie w Poznaniu

Email Drukuj PDF

Kolejne Walne Zgromadzenie (WZ) Członków Stowarzyszenia odbędzie się 26/27. marca br. Tym razem miejscem goszczącym poszukiwaczy z Sakwy będzie Poznań. WZ ma charakter sprawozdawczy (za rok 2010) i planistyczny (podjęte zostaną decyzje co do terminów i miejsc Akcji Poszukiwawczych w roku 2011). Spotkanie będzie połączone ze zwiedzaniem wybranych atrakcji Poznania. Rezerwujemy na ten weekend piękną pogodę :)

Poprawiony: piątek, 25 lutego 2011 11:38
 

Dlaczego nowa strona?

Email Drukuj PDF

Przyszła pora na nową stronę. Jakkolwiek nowy projekt to nowy adres i nowa statystyka (w niepamięć musiało pójść wiele tysięcy odwiedzin), jednak górę wzięły rozsądek i praktyczność. Serwer darmowy - w szczególności w ostatnich dniach - okazał się niepewnym miejscem deponowania opracowanych treści. Kilka dni wyłączenia strony Sakwy to stan, na który nie możemy już sobie pozwolić. Czas zatem wziąć sprawy w swoje ręce.

Poprawiony: piątek, 18 lutego 2011 15:18
 

Debiut Sakwy na Mazurach

Email Drukuj PDF

We wczesnojesiennej scenerii członkowie „Sakwy” przeprowadzili akcję poszukiwawczą na Mazurach. Miejscem akcji były malownicze tereny rozciągające się na północ od Nidzicy. Nawiasem mówiąc była to nasza pierwsza akcja na terenie województwa warmińsko-mazurskiego, a co się z tym wiąże i pierwszy kontakt z Wojewódzkim Konserwatorem Zabytków w Olsztynie. Więcej w zakładce "Nasze Akcje". Zapraszamy do lektury!

Poprawiony: piątek, 18 lutego 2011 15:16
 

Nowa Strona Sakwy niedługo?

Email Drukuj PDF

Profesjonalna strona internetowa Stowarzyszenia Poszukiwaczy Śladów Historii "SAKWA" już niedługo stanie się faktem. Trwają prace nad umieszczeniem nowej strony na serwerze. Tym samym skończy się etap użytkowania darmowego serwera, co jednak wiązać się będzie z koniecznością zmiany adresu strony.

Poprawiony: piątek, 18 lutego 2011 15:12
 

Sakwa we Wschodniej Wielkopolsce

Email Drukuj PDF

W dniach 18-19. września 2010 r. grono Członków SAKWY przeprowadziło Akcję Poszukiwawczą w jednej z wiosek Wielkopolski Wschodniej. Akcja oparta była o pozwolenie WUOZ w Poznaniu, Delegatury w Koninie i była pierwszą Akcją Stowarzyszenia w regionie. Relacja z Akcji znajduje się już na naszej stronie. Zapraszamy do lektury relacji w zakładce "Nasze Akcje".

Poprawiony: piątek, 18 lutego 2011 15:15
 


Strona 4 z 4

Kto jest on-line?

Naszą witrynę przegląda teraz 8 gości i 1 użytkownik 

Logowanie

Tylko dla członków Sakwy!

Konta użytkowników zatwierdza administrator tylko Członkom Stowarzyszenia Sakwa!

Licznik odwiedzin:

Odsłon : 458189

Znaleziska:

/12092011093.jpg

Pogoda:

Sakwa! Stara strona!
Dotychczasowa strona Stowarzyszenia jeszcze jest czynna. Zapraszamy.

Reklama

Miejsce na Twoją reklamę!
Sakwa! Stara strona!
Dotychczasowa strona Stowarzyszenia jeszcze jest czynna. Zapraszamy.

Czy wiesz, że...

Jesteśmy otwarci na współpracę ze Stowarzyszeniami o podobnym charakterze, muzeami i innymi instytucjami, a także z osobami fizycznymi. Przyjmujemy propozycje działań poszukiwawczych opartych na prawnych pozwoleniach właścicieli danego terenu/obiektu oraz właściwego ze względu na lokalizację Wojewódzkiego Urzędu Ochrony Zabytków. Tematy działań można zgłaszać e-mailem na adres: dosakwy@o2.pl